ZWS100BAF-5/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
ZWS100BAF-5/R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZWS100BAF-5/R
Kaihanga / Waitohu: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 100W
Ngā Rauemi: 1.ZWS100BAF-5/R.pdf2.ZWS100BAF-5/R.pdf3.ZWS100BAF-5/R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 987 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 987 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZWS100BAF-5/R
Tau Wae ZWS100BAF-5/R Kaihanga TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 265 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.10" L x 2.44" W x 1.30" H (155.0mm x 62.0mm x 33.0mm)
Raupapa ZWS100BAF Mana (Watts) 100W
Ētahi Ingoa ZWS100BAF-5R
ZWS100BAF5-R
ZWS100BAF5/R
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 20A 85 ~ 265 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 20A
Whakaaetanga CE Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ZWS100PF-15
ZWS100PF-15
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V6.7A
I roto i te taonga: 4691 pcs
Tikiake:
RFQ
ZWS100BAF-5
ZWS100BAF-5
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 100W