ZWS100BAF-3/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
ZWS100BAF-3/R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZWS100BAF-3/R
Kaihanga / Waitohu: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V 100W
Ngā Rauemi: 1.ZWS100BAF-3/R.pdf2.ZWS100BAF-3/R.pdf3.ZWS100BAF-3/R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZWS100BAF-3/R
Tau Wae ZWS100BAF-3/R Kaihanga TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 265 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.10" L x 2.44" W x 1.30" H (155.0mm x 62.0mm x 33.0mm)
Raupapa ZWS100BAF Mana (Watts) 100W
Ētahi Ingoa ZWS100BAF-3R
ZWS100BAF3-R
ZWS100BAF3/R
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 20A 85 ~ 265 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 20A