RWS1500B36/R
Hua Hua
Tau Wae: RWS1500B36/R
Kaihanga / Waitohu: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V 1512W
Ngā Rauemi: RWS1500B36/R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 215 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 215 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWS1500B36/R
Tau Wae RWS1500B36/R Kaihanga TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V 1512W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 215 pcs Pepa Raraunga RWS1500B36/R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 265 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 10.28" L x 5.00" W x 2.48" H (261.1mm x 127.0mm x 63.0mm)
Raupapa RWS1500B/ME Mana (Watts) 1512W
Tae Mahi -20°C ~ 60°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 42A 85 ~ 265 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 42A Whakaaetanga CE
Ngā Hua e hāngai ana
RWS1500B36/ME
RWS1500B36/ME
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V 1512W
I roto i te taonga: 189 pcs
Tikiake: RWS1500B36/ME.pdf
RFQ
RWS1500B24/RFO
RWS1500B24/RFO
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 1512W
I roto i te taonga: 170 pcs
Tikiake: RWS1500B24/RFO.pdf
RFQ
RWS1500B36
RWS1500B36
I roto i te taonga: 222 pcs
Tikiake: RWS1500B36.pdf
RWS1500B36/S
RWS1500B36/S
I roto i te taonga: 208 pcs
Tikiake: RWS1500B36/S.pdf
RWS1500B24/S
RWS1500B24/S
I roto i te taonga: 187 pcs
Tikiake: RWS1500B24/S.pdf
RWS1500B36/RFO
RWS1500B36/RFO
I roto i te taonga: 192 pcs
Tikiake: RWS1500B36/RFO.pdf
RWS1500B36/CO2
RWS1500B36/CO2
I roto i te taonga: 162 pcs
Tikiake: RWS1500B36/CO2.pdf
RWS1500B36/RF
RWS1500B36/RF