RWS1000B48/R
Hua Hua
Tau Wae: RWS1000B48/R
Kaihanga / Waitohu: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 1008W
Ngā Rauemi: RWS1000B48/R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 222 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 222 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWS1000B48/R
Tau Wae RWS1000B48/R Kaihanga TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 1008W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 222 pcs Pepa Raraunga RWS1000B48/R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 265 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.80" L x 5.00" W x 2.48" H (198.1mm x 127.0mm x 63.0mm)
Raupapa RWS1000B/ME Mana (Watts) 1008W
Tae Mahi -20°C ~ 60°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 21A 85 ~ 265 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 21A Whakaaetanga CE
Ngā Hua e hāngai ana
RWS100B12
RWS100B12
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 102W
I roto i te taonga: 1941 pcs
Tikiake: RWS100B12.pdf
RFQ
RWS1000B48
RWS1000B48
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 1008W