RWS1000B36/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
TDK-Lambda Americas, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RWS1000B36/R
Kaihanga / Waitohu: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V 1008W
Ngā Rauemi: RWS1000B36/R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 256 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 256 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RWS1000B36/R
Tau Wae RWS1000B36/R Kaihanga TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V 1008W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 256 pcs Pepa Raraunga RWS1000B36/R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 265 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.80" L x 5.00" W x 2.48" H (198.1mm x 127.0mm x 63.0mm)
Raupapa RWS1000B/ME Mana (Watts) 1008W
Tae Mahi -20°C ~ 60°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 28A 85 ~ 265 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 28A Whakaaetanga CE
Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RWS1000B48/FO
RWS1000B48/FO
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 1008W
I roto i te taonga: 231 pcs
Tikiake: RWS1000B48/FO.pdf
RFQ
RWS1000B24/RFO
RWS1000B24/RFO
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 1008W
I roto i te taonga: 237 pcs
Tikiake: RWS1000B24/RFO.pdf
RFQ
RWS1000B36/RFO
RWS1000B36/RFO
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V 1008W
I roto i te taonga: 254 pcs
Tikiake: RWS1000B36/RFO.pdf
RWS1000B24/S
RWS1000B24/S
I roto i te taonga: 273 pcs
Tikiake: RWS1000B24/S.pdf
RWS1000B36/FO
RWS1000B36/FO
I roto i te taonga: 235 pcs
Tikiake: RWS1000B36/FO.pdf
RWS1000B36
RWS1000B36