JWS15024/RA
JWS15024/RA
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 150W
I roto i te taonga: 287 pcs
Tikiake: JWS15024/RA.pdf
RFQ
JWS15028/A
JWS15028/A
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 28V 150W
I roto i te taonga: 301 pcs
Tikiake: JWS15028/A.pdf
RFQ
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel