JWS15012/RA
JWS15012/RA
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 150W
I roto i te taonga: 233 pcs
Tikiake: JWS15012/RA.pdf
RFQ
JWS11RCAF
JWS11RCAF
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SPST 6A 125V
I roto i te taonga: 27382 pcs
Tikiake: JWS11RCAF.pdf
RFQ
JWS15012
JWS15012