HWS100-5/R
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
TDK-Lambda Americas, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HWS100-5/R
Kaihanga / Waitohu: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 100W
Ngā Rauemi: HWS100-5/R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HWS100-5/R
Tau Wae HWS100-5/R Kaihanga TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5544 pcs Pepa Raraunga HWS100-5/R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 265 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.30" L x 1.10" W x 3.23" H (160.0mm x 28.0mm x 82.0mm)
Raupapa HWS Mana (Watts) 100W
Ētahi Ingoa HWS1005/R Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 20A 85 ~ 265 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 20A Whakaaetanga CE