VLS3012HBX-R47M
TDK CorporationTDK Corporation
VLS3012HBX-R47M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VLS3012HBX-R47M
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470nH 5.91A 35 MOHM
Ngā Rauemi: VLS3012HBX-R47M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VLS3012HBX-R47M
Tau Wae VLS3012HBX-R47M Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 470nH 5.91A 35 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 232749 pcs Pepa Raraunga VLS3012HBX-R47M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa VLS-HBX
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 445-175065-2 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 470nH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Shielded Wirewound Inductor 5.91A 35 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Whakatauranga onamata 5.91A I teie nei - Maama 7.46A