VLS252012ET-R47N-CA
TDK CorporationTDK Corporation
VLS252012ET-R47N-CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VLS252012ET-R47N-CA
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470NH 2.15A 56 MOHM
Ngā Rauemi: VLS252012ET-R47N-CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VLS252012ET-R47N-CA
Tau Wae VLS252012ET-R47N-CA Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 470NH 2.15A 56 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 297688 pcs Pepa Raraunga VLS252012ET-R47N-CA.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa VLS-E-CA
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 445-16702-2
VLS252012ET-R47N-CA-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 470nH
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Shielded Wirewound Inductor 2.15A 56 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 56 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.15A I teie nei - Maama 2.75A