VLS201612HBX-R47M-1
TDK CorporationTDK Corporation
VLS201612HBX-R47M-1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VLS201612HBX-R47M-1
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470NH 3.2A 42 MOHM SMD
Ngā Rauemi: VLS201612HBX-R47M-1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VLS201612HBX-R47M-1
Tau Wae VLS201612HBX-R47M-1 Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 470NH 3.2A 42 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 222983 pcs Pepa Raraunga VLS201612HBX-R47M-1.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa VLS-HBX-1
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0806 (2016 Metric)
Ētahi Ingoa 445-173018-1 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 470nH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 42 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 42 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.2A
I teie nei - Maama 3.78A