VLS2012ET-R47N
TDK CorporationTDK Corporation
VLS2012ET-R47N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VLS2012ET-R47N
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470NH 2A 59 MOHM SMD
Ngā Rauemi: VLS2012ET-R47N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VLS2012ET-R47N
Tau Wae VLS2012ET-R47N Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 470NH 2A 59 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 340081 pcs Pepa Raraunga VLS2012ET-R47N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa VLS
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 445-6606-6 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 470nH
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Shielded Wirewound Inductor 2A 59 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 59 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2A I teie nei - Maama 2.05A