VLP8040T-331M
TDK CorporationTDK Corporation
VLP8040T-331M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VLP8040T-331M
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 500MA 1.1 OHM
Ngā Rauemi: VLP8040T-331M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VLP8040T-331M
Tau Wae VLP8040T-331M Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 500MA 1.1 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 332037 pcs Pepa Raraunga VLP8040T-331M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.315" L x 0.303" W (8.00mm x 7.70mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa VLP
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 445-6580-2
VLP8040T331M
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 500mA 1.1 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Whakatauranga onamata 500mA I teie nei - Maama 500mA