VLF252012MT-R47N
TDK CorporationTDK Corporation
VLF252012MT-R47N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VLF252012MT-R47N
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470NH 3.45A 29 MOHM
Ngā Rauemi: VLF252012MT-R47N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VLF252012MT-R47N
Tau Wae VLF252012MT-R47N Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 470NH 3.45A 29 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 167189 pcs Pepa Raraunga VLF252012MT-R47N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa VLF-M
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 445-15807-2 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 470nH
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.45A 29 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 29 mOhm Max
Whakatauranga onamata 3.45A I teie nei - Maama 1.89A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VLF252012MT-R47N-CA
VLF252012MT-R47N-CA
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 470NH 1.89A 29 MOHM