VLF252010MT-R47N
TDK CorporationTDK Corporation
VLF252010MT-R47N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VLF252010MT-R47N
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470NH 3.35A 29 MOHM
Ngā Rauemi: VLF252010MT-R47N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VLF252010MT-R47N
Tau Wae VLF252010MT-R47N Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 470NH 3.35A 29 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 153484 pcs Pepa Raraunga VLF252010MT-R47N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa VLF-M
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 445-15796-2 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 470nH
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Shielded Wirewound Inductor 3.35A 29 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 29 mOhm Max
Whakatauranga onamata 3.35A I teie nei - Maama 1.84A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VLF252010MT-6R8M
VLF252010MT-6R8M
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 850MA 360 MOHM
I roto i te taonga: 132979 pcs
Tikiake: VLF252010MT-6R8M.pdf
RFQ
VLF252010MT-4R7M-CA
VLF252010MT-4R7M-CA
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 570MA 300 MOHM
I roto i te taonga: 168888 pcs
Tikiake: VLF252010MT-4R7M-CA.pdf
RFQ
VLF252010MT-R47N-CA
VLF252010MT-R47N-CA
Whakaahuatanga: FIXED IND 470NH 1.84A 29 MOHM