SPM3020T-R47M-LR
TDK CorporationTDK Corporation
SPM3020T-R47M-LR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPM3020T-R47M-LR
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470NH 4.8A 22.7 MOHM
Ngā Rauemi: SPM3020T-R47M-LR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPM3020T-R47M-LR
Tau Wae SPM3020T-R47M-LR Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 470NH 4.8A 22.7 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102014 pcs Pepa Raraunga SPM3020T-R47M-LR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm) Te whakangungu Shielded
Raupapa SPM-LR Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa 445-174452-2
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Metal
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 470nH
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Shielded Wirewound Inductor 4.8A 22.7 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 22.7 mOhm Max
Whakatauranga onamata 4.8A I teie nei - Maama 9A