SPM3015T-R47M-LR
TDK CorporationTDK Corporation
SPM3015T-R47M-LR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPM3015T-R47M-LR
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470NH 4.8A 28.2 MOHM
Ngā Rauemi: SPM3015T-R47M-LR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPM3015T-R47M-LR
Tau Wae SPM3015T-R47M-LR Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 470NH 4.8A 28.2 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 121857 pcs Pepa Raraunga SPM3015T-R47M-LR.pdf
Whakamahi Shielded Momo Wirewound
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm) Raupapa SPM-LR
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ratonga -
Ko te poari Nonstandard Ētahi Ingoa 445-174446-2
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga SPM3015T-R47M-LR Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Momo Hangarau 470nH Nga wa - Whakamātautau -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 28.2 mOhm Max Whakaahua nui 470nH Shielded Wirewound Inductor 4.8A 28.2 mOhm Max Nonstandard
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa - Tae -
Whakaahuatanga FIXED IND 470NH 4.8A 28.2 MOHM Te wa roa 100kHz
DC Resistance (DCR) 7A Whakatauranga onamata 4.8A