NLV32T-R18J-PFD
TDK CorporationTDK Corporation
NLV32T-R18J-PFD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NLV32T-R18J-PFD
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 180NH 450MA 280 MOHM
Ngā Rauemi: NLV32T-R18J-PFD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NLV32T-R18J-PFD
Tau Wae NLV32T-R18J-PFD Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 180NH 450MA 280 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 484380 pcs Pepa Raraunga NLV32T-R18J-PFD.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 (3225 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NLV-PFD
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25.2MHz
Inangarangi 180nH Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 400MHz Whakaahuatanga Taipitopito 180nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 280 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max Whakatauranga onamata 450mA