NLV25T-R39J-PFD
Hua Hua
Tau Wae: NLV25T-R39J-PFD
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 390NH 375MA 650 MOHM
Ngā Rauemi: NLV25T-R39J-PFD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NLV25T-R39J-PFD
Tau Wae NLV25T-R39J-PFD Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 390NH 375MA 650 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 517298 pcs Pepa Raraunga NLV25T-R39J-PFD.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa NLV-PFD
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25.2MHz
Inangarangi 390nH Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 375MHz Whakaahuatanga Taipitopito 390nH Unshielded Wirewound Inductor 375mA 650 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max Whakatauranga onamata 375mA