MMZ2012Y600BT000
TDK CorporationTDK Corporation
MMZ2012Y600BT000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMZ2012Y600BT000
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
Ngā Rauemi: 1.MMZ2012Y600BT000.pdf2.MMZ2012Y600BT000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMZ2012Y600BT000
Tau Wae MMZ2012Y600BT000 Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2207636 pcs Pepa Raraunga 1.MMZ2012Y600BT000.pdf2.MMZ2012Y600BT000.pdf
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa MMZ
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 445-2204-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 60 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.041" (1.05mm)
Pepa Tae Signal Line DC Resistance (DCR) (Max) 100 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 1A