MLZ2012N4R7LTD25
TDK CorporationTDK Corporation
MLZ2012N4R7LTD25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLZ2012N4R7LTD25
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 600MA 234 MOHM
Ngā Rauemi: MLZ2012N4R7LTD25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLZ2012N4R7LTD25
Tau Wae MLZ2012N4R7LTD25 Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 600MA 234 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1419449 pcs Pepa Raraunga MLZ2012N4R7LTD25.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa MLZ
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 445-16383-2
MLZ2012N4R7LTD25-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2MHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.041" (1.05mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Multilayer Inductor 600mA 234 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 234 mOhm Max Whakatauranga onamata 600mA
I teie nei - Maama 130mA