MLZ2012M6R8WT000
TDK CorporationTDK Corporation
MLZ2012M6R8WT000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLZ2012M6R8WT000
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 350MA 400 MOHM
Ngā Rauemi: MLZ2012M6R8WT000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLZ2012M6R8WT000
Tau Wae MLZ2012M6R8WT000 Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 350MA 400 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1746573 pcs Pepa Raraunga MLZ2012M6R8WT000.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa MLZ
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 445-6402-2
MLZ2012M6R8W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2MHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Shielded Multilayer Inductor 350mA 520 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 520 mOhm Max Whakatauranga onamata 350mA
I teie nei - Maama 220mA