MLZ2012M220WTD25
TDK CorporationTDK Corporation
MLZ2012M220WTD25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLZ2012M220WTD25
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 220MA 2.6 OHM SMD
Ngā Rauemi: MLZ2012M220WTD25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLZ2012M220WTD25
Tau Wae MLZ2012M220WTD25 Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 220MA 2.6 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 912399 pcs Pepa Raraunga MLZ2012M220WTD25.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa MLZ
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 445-17076-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2MHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Multilayer Inductor 220mA 2.6 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.6 Ohm Max Whakatauranga onamata 220mA
I teie nei - Maama 60mA