MLF1608DR10KTA00
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1608DR10KTA00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLF1608DR10KTA00
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM
Ngā Rauemi: MLF1608DR10KTA00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLF1608DR10KTA00
Tau Wae MLF1608DR10KTA00 Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1392567 pcs Pepa Raraunga MLF1608DR10KTA00.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa MLF
Ratonga - Q @ Freq 15 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 445-1003-2
MLF1608DR10K
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 100nH Teitei - Tae (Max) 0.037" (0.95mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 450MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100nH Shielded Multilayer Inductor 200mA 350 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Whakatauranga onamata 200mA