MLF1005LR82K
TDK CorporationTDK Corporation
MLF1005LR82K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MLF1005LR82K
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820NH 35MA 590 MOHM
Ngā Rauemi: MLF1005LR82K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MLF1005LR82K
Tau Wae MLF1005LR82K Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 820NH 35MA 590 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 521377 pcs Pepa Raraunga MLF1005LR82K.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa MLF
Ratonga - Q @ Freq 25 @ 10MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 445-6218-6 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10MHz Inangarangi 820nH
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 130MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 820nH Shielded Multilayer Inductor 35mA 590 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 590 mOhm Max
Whakatauranga onamata 35mA I teie nei - Maama -