MEM2012SC151
TDK CorporationTDK Corporation
MEM2012SC151 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MEM2012SC151
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FILTER LC(T) 150PF SMD
Ngā Rauemi: MEM2012SC151.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MEM2012SC151
Tau Wae MEM2012SC151 Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FILTER LC(T) 150PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 310738 pcs Pepa Raraunga MEM2012SC151.pdf
Putanga - Kua tohua 12V Ngā uara C = 150pF
Momo Low Pass Hangarau LC (T-Type)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa MEM
Resist - Channel (Ohms) 0.15 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad Ētahi Ingoa 445-9353-2
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.037" (0.95mm) Whakarite Tae 3rd
Tiaki ESD No Whakaahuatanga Taipitopito LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 150pF 1A 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
I teie nei 1A Poutama / Whakaoho Rawa -