MEM2012D301R
TDK CorporationTDK Corporation
MEM2012D301R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MEM2012D301R
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FILTER LC 300MHZ SMD
Ngā Rauemi: MEM2012D301R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MEM2012D301R
Tau Wae MEM2012D301R Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FILTER LC 300MHZ SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 279834 pcs Pepa Raraunga MEM2012D301R.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Ngā uara -
Momo Low Pass Hangarau LC
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa MEM
Resist - Channel (Ohms) - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad Ētahi Ingoa 445-3354-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.033" (0.85mm)
Whakarite Tae 2nd Tiaki ESD No
Whakaahuatanga Taipitopito LC EMI Filter 2nd Order Low Pass 1 Channel 200mA 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad I teie nei 200mA
Poutama / Whakaoho Rawa 300MHz (Cutoff) Taumahi Whakamatau 20dB @ 900MHz ~ 2GHz