KLZ2012MHR2R2HTD25
TDK CorporationTDK Corporation
KLZ2012MHR2R2HTD25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KLZ2012MHR2R2HTD25
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 600MA 208 MOHM
Ngā Rauemi: KLZ2012MHR2R2HTD25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KLZ2012MHR2R2HTD25
Tau Wae KLZ2012MHR2R2HTD25 Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 600MA 208 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 688967 pcs Pepa Raraunga KLZ2012MHR2R2HTD25.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa KLZ-HR
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 445-174988-1 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2MHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga Soft Termination
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 600mA 208 mOhm 0805 (2012 Metric) Soft Termination DC Resistance (DCR) 208 mOhm
Whakatauranga onamata 600mA I teie nei - Maama 400mA