GLF2012T2R2M
TDK CorporationTDK Corporation
GLF2012T2R2M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLF2012T2R2M
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 700MA 100 MOHM
Ngā Rauemi: GLF2012T2R2M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLF2012T2R2M
Tau Wae GLF2012T2R2M Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 700MA 100 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4868 pcs Pepa Raraunga GLF2012T2R2M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa GLF
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 445-3157-2 Tae Mahi -20°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.053" (1.35mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 100 mOhm 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Whakatauranga onamata 700mA
I teie nei - Maama 210mA