CS85-B2GA331KYGS
TDK CorporationTDK Corporation
CS85-B2GA331KYGS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS85-B2GA331KYGS
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 250VAC RADIAL
Ngā Rauemi: CS85-B2GA331KYGS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS85-B2GA331KYGS
Tau Wae CS85-B2GA331KYGS Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 250VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4613 pcs Pepa Raraunga CS85-B2GA331KYGS.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema B
Rahi / Rahi 0.335" Dia (8.50mm) Raupapa CS
Ratonga X1, Y2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 250V Ceramic Capacitor B Radial, Disc Te kaha 330pF