CLF7045T-331M
TDK CorporationTDK Corporation
CLF7045T-331M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CLF7045T-331M
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 420MA 1.03 OHM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CLF7045T-331M
Tau Wae CLF7045T-331M Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 420MA 1.03 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123291 pcs Pepa Raraunga
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm) Te whakangungu Shielded
Raupapa CLF Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa 445-9532-1
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 420mA 1.236 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.236 Ohm Max Whakatauranga onamata 420mA
I teie nei - Maama 490mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CLF7045T-330M-CA
CLF7045T-330M-CA
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 1.4A 137 MOHM SMD
I roto i te taonga: 83733 pcs
Tikiake: CLF7045T-330M-CA.pdf
RFQ
CLF7045T-331M-D
CLF7045T-331M-D
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 420MA 1.03 OHM