CLF6045T-331M
TDK CorporationTDK Corporation
CLF6045T-331M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CLF6045T-331M
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 440MA 970 MOHM
Ngā Rauemi: CLF6045T-331M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CLF6045T-331M
Tau Wae CLF6045T-331M Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 440MA 970 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 183978 pcs Pepa Raraunga CLF6045T-331M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa CLF
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 445-15101-2 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 440mA 1.164 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.164 Ohm Max
Whakatauranga onamata 440mA I teie nei - Maama 350mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CLF6045T-331M-H
CLF6045T-331M-H
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 440MA 970 MOHM
I roto i te taonga: 125725 pcs
Tikiake: CLF6045T-331M-H.pdf
RFQ
CLF6045T-330M-H
CLF6045T-330M-H
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 1.5A 103 MOHM SMD
I roto i te taonga: 130223 pcs
Tikiake: CLF6045T-330M-H.pdf
RFQ
CLF6045T-3R3N-CA
CLF6045T-3R3N-CA
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 3.5A 24.7 MOHM
Tikiake: CLF6045T-3R3N-CA.pdf
CLF6045T-331M-CA
CLF6045T-331M-CA
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 440MA 1.164 OHM