CLF12555T-331M
TDK CorporationTDK Corporation
CLF12555T-331M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CLF12555T-331M
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 700MA 560 MOHM
Ngā Rauemi: CLF12555T-331M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CLF12555T-331M
Tau Wae CLF12555T-331M Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 700MA 560 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 109138 pcs Pepa Raraunga CLF12555T-331M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) Te whakangungu Shielded
Raupapa CLF Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa 445-9625-2
CLF12555T331M
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 672 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 672 mOhm Max Whakatauranga onamata 700mA
I teie nei - Maama 1.2A