CLF10040T-331M
TDK CorporationTDK Corporation
CLF10040T-331M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CLF10040T-331M
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 530MA 860 MOHM
Ngā Rauemi: CLF10040T-331M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
1600 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CLF10040T-331M
Tau Wae CLF10040T-331M Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 530MA 860 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136489 pcs Pepa Raraunga CLF10040T-331M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm) Te whakangungu Shielded
Raupapa CLF Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa 445-9574-2
CLF10040T331M
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.161" (4.10mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 530mA 1.032 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.032 Ohm Max Whakatauranga onamata 530mA
I teie nei - Maama 700mA