CK45-R3FD222K-NRA
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3FD222K-NRA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK45-R3FD222K-NRA
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 2200PF 3KV RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CK45-R3FD222K-NRA.pdf2.CK45-R3FD222K-NRA.pdf3.CK45-R3FD222K-NRA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK45-R3FD222K-NRA
Tau Wae CK45-R3FD222K-NRA Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 3KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema R
Rahi / Rahi 0.650" Dia (16.50mm) Raupapa CK45-RR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 445-16032
CK45-R3FD222K-NRA-ND
CK45R3FD222KNRA
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.807" (20.50mm)
Ngā āhuatanga High Voltage, Low Dissipation Factor Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc Te kaha 2200pF