CK45-R3FD182K-NR
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3FD182K-NR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK45-R3FD182K-NR
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1800PF 3KV RADIAL
Ngā Rauemi: CK45-R3FD182K-NR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK45-R3FD182K-NR
Tau Wae CK45-R3FD182K-NR Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1800PF 3KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4320 pcs Pepa Raraunga CK45-R3FD182K-NR.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema R
Rahi / Rahi 0.610" Dia (15.50mm) Raupapa CK45-RR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 445-2770
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.768" (19.50mm) Ngā āhuatanga High Voltage, Low Dissipation Factor
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1800pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
Te kaha 1800pF Nga tono General Purpose