CK45-R3DD331KAGRA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK45-R3DD331KAGRA
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 2KV RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CK45-R3DD331KAGRA.pdf2.CK45-R3DD331KAGRA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK45-R3DD331KAGRA
Tau Wae CK45-R3DD331KAGRA Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 2KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120962 pcs Pepa Raraunga 1.CK45-R3DD331KAGRA.pdf2.CK45-R3DD331KAGRA.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema R
Rahi / Rahi 0.335" Dia (8.50mm) Raupapa CK45-RR
Ratonga AEC-Q200 Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) Ngā āhuatanga High Voltage, Low Dissipation Factor
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
Te kaha 330pF Nga tono Automotive