CK45-R3DD151KANRA
TDK CorporationTDK Corporation
CK45-R3DD151KANRA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK45-R3DD151KANRA
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 2KV RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CK45-R3DD151KANRA.pdf2.CK45-R3DD151KANRA.pdf3.CK45-R3DD151KANRA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK45-R3DD151KANRA
Tau Wae CK45-R3DD151KANRA Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 2KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema R
Rahi / Rahi 0.276" Dia (7.00mm) Raupapa CK45-RR
Ratonga AEC-Q200 Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 445-15890
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga High Voltage, Low Dissipation Factor Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc Te kaha 150pF