CK45-R3AD472K-NRA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK45-R3AD472K-NRA
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 1KV RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CK45-R3AD472K-NRA.pdf2.CK45-R3AD472K-NRA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK45-R3AD472K-NRA
Tau Wae CK45-R3AD472K-NRA Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 1KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4936 pcs Pepa Raraunga 1.CK45-R3AD472K-NRA.pdf2.CK45-R3AD472K-NRA.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema R
Rahi / Rahi 0.610" Dia (15.50mm) Raupapa CK45-RR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa CK45R3AD472KNRA
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.768" (19.50mm) Ngā āhuatanga High Voltage, Low Dissipation Factor
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
Te kaha 4700pF Nga tono General Purpose