CK45-R3AD151K-VRA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK45-R3AD151K-VRA
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 1KV RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CK45-R3AD151K-VRA.pdf2.CK45-R3AD151K-VRA.pdf3.CK45-R3AD151K-VRA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK45-R3AD151K-VRA
Tau Wae CK45-R3AD151K-VRA Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 1KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema R
Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm) Raupapa CK45-RR
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa CK45R3AD151KVRA
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm)
Ngā āhuatanga High Voltage, Low Dissipation Factor Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc Te kaha 150pF