CK45-R3AD101K-GRA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK45-R3AD101K-GRA
Kaihanga / Waitohu: TDK Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 1KV RADIAL
Ngā Rauemi: 1.CK45-R3AD101K-GRA.pdf2.CK45-R3AD101K-GRA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK45-R3AD101K-GRA
Tau Wae CK45-R3AD101K-GRA Kaihanga TDK Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 1KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 555264 pcs Pepa Raraunga 1.CK45-R3AD101K-GRA.pdf2.CK45-R3AD101K-GRA.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema R
Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm) Raupapa CK45-RR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm) Ngā āhuatanga High Voltage, Low Dissipation Factor
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
Te kaha 100pF Nga tono General Purpose