T58W9105M035C0500
Vishay Sprague
T58W9105M035C0500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T58W9105M035C0500
Kaihanga / Waitohu: Vishay Sprague
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 1UF 35V 0805
Ngā Rauemi: T58W9105M035C0500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T58W9105M035C0500
Tau Wae T58W9105M035C0500 Kaihanga Vishay Sprague
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 1UF 35V 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 240706 pcs Pepa Raraunga T58W9105M035C0500.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui 1µF Te Rahi Whenua Whenua -
Pūrere Pūrere Whakarato W9 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa vPolyTan™T58 RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 718-2209-6
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga T58W9105M035C0500 Life @ Temp. 500 mOhm @ 100kHz
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 1µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 35V 0805 (2012 Metric) 500 mOhm @ 100kHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 1UF 35V 0805 Nga tono 1000 Hrs @ 85°C