SM220UF1
Synapse WirelessSynapse Wireless
SM220UF1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM220UF1
Kaihanga / Waitohu: Synapse Wireless
Whakaahuatanga hua RF TXRX MOD 802.15.4 CHIP + U.FL
Ngā Rauemi: SM220UF1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM220UF1
Tau Wae SM220UF1 Kaihanga Synapse Wireless
He Rahinga Kei te wātea 5296 pcs Pepa Raraunga SM220UF1.pdf
Tuhinga o mua 2 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa SNAP® RF Engine® Ngā Waehere Serial I²C, JTAG, SPI, UART
Whakaaroaro -103dBm RF Family / Paerewa 802.15.4
Tuhinga - Mana - Whakaputa 20dBm
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 64-SMD Module
Ētahi Ingoa 746-1053-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakatika DSSS, O-QPSK Rahi Mahara 128kB Flash, 4kB EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 2.4GHz
Raraunga Raraunga 2Mbps Anei - Whakawhiti 55mA ~ 150mA
I teie nei - Te fariiraa 7.8mA ~ 22mA Momo Antenna Integrated, Chip + U.FL