KIT-ANT18-01
Synapse WirelessSynapse Wireless
KIT-ANT18-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KIT-ANT18-01
Kaihanga / Waitohu: Synapse Wireless
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT CONN MT
Ngā Rauemi: 1.KIT-ANT18-01.pdf2.KIT-ANT18-01.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KIT-ANT18-01
Tau Wae KIT-ANT18-01 Kaihanga Synapse Wireless
Whakaahuatanga RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT CONN MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3890 pcs Pepa Raraunga 1.KIT-ANT18-01.pdf2.KIT-ANT18-01.pdf
VSWR - Whakamutunga -
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 746-1078
GLP-KIT-ANT18-01
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 18.000" (457.20mm) Hua -
Mahinga Rawe - Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz Whip, Tilt RF Antenna Connector Mount Nga tono -