RT1220P-331-M
SusumuSusumu
RT1220P-331-M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT1220P-331-M
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES SMD 330 OHM 20% 1/10W 0805
Ngā Rauemi: RT1220P-331-M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT1220P-331-M
Tau Wae RT1220P-331-M Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES SMD 330 OHM 20% 1/10W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 433430 pcs Pepa Raraunga RT1220P-331-M.pdf
Te manawanui ±20% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RT Tuhinga 330 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±20% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film