RT0816P-331-M
SusumuSusumu
RT0816P-331-M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT0816P-331-M
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES SMD 330 OHM 20% 1/16W 0603
Ngā Rauemi: RT0816P-331-M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT0816P-331-M
Tau Wae RT0816P-331-M Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES SMD 330 OHM 20% 1/16W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 361616 pcs Pepa Raraunga RT0816P-331-M.pdf
Te manawanui ±20% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa RT Tuhinga 330 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±20% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film