RT0510P-101-M
SusumuSusumu
RT0510P-101-M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT0510P-101-M
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES SMD 100 OHM 20% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: RT0510P-101-M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT0510P-101-M
Tau Wae RT0510P-101-M Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 20% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 402878 pcs Pepa Raraunga RT0510P-101-M.pdf
Te manawanui ±20% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa RT Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±20% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film
Te hanganga Thin Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RT0402WRD072K4L
RT0402WRD072K4L
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES SMD 2.4KOHM 0.05% 1/16W 0402
I roto i te taonga: 114780 pcs
Tikiake: RT0402WRD072K4L.pdf
RFQ
RT0502
RT0502
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SWITCH PB MOM 6A MUSHROOM RED