RP2012T-8R2-F
SusumuSusumu
RP2012T-8R2-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP2012T-8R2-F
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES SMD 8.2 OHM 1% 1/3W 0805
Ngā Rauemi: 1.RP2012T-8R2-F.pdf2.RP2012T-8R2-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP2012T-8R2-F
Tau Wae RP2012T-8R2-F Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES SMD 8.2 OHM 1% 1/3W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5851 pcs Pepa Raraunga 1.RP2012T-8R2-F.pdf2.RP2012T-8R2-F.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 0/ +350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RP Tuhinga 8.2 Ohms
Mana (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RP20T8.2FCT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film