RP2012S-101-G
SusumuSusumu
RP2012S-101-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP2012S-101-G
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES SMD 100 OHM 2% 1/3W 0805
Ngā Rauemi: 1.RP2012S-101-G.pdf2.RP2012S-101-G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP2012S-101-G
Tau Wae RP2012S-101-G Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 2% 1/3W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4050 pcs Pepa Raraunga 1.RP2012S-101-G.pdf2.RP2012S-101-G.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema 0/ +200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RP Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±2% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film Te hanganga Metal Film