RL7520WT-R033-F
SusumuSusumu
RL7520WT-R033-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RL7520WT-R033-F
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES 0.033 OHM 2W 3008 WIDE
Ngā Rauemi: 1.RL7520WT-R033-F.pdf2.RL7520WT-R033-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RL7520WT-R033-F
Tau Wae RL7520WT-R033-F Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES 0.033 OHM 2W 3008 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 247072 pcs Pepa Raraunga 1.RL7520WT-R033-F.pdf2.RL7520WT-R033-F.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 0/ +350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0830 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm)
Raupapa RL Tuhinga 33 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 33 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 3008 (2075 Metric), 0830 Current Sense Thin Film